• 05305430358
  • info@mehmetakbulut.net
  • İstanbul, Turkey

Google Adwords Reklamları

Google’ın internet reklamcılığı hizmeti olan Google Ads (AdWords) ile ürün ve hizmetlerinizin varlığından potansiyel müşterilerinizin haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Neden Google Ads Reklamları?

Günümüzde Google Ads (AdWords) internet reklamları aracılığıyla milyonlarca işletme ve kişi ürün ve hizmetlerini geniş kitlelere ulaştırmakta.

Internet kullanıcıları tarafından en çok kullanılan arama motoru özelliğine sahip Google ülkemizde de büyük önem ve ilgi görmektedir. Bireysel olarak düşündüğümüzde bir ürün veya hizmete ihtiyaç duyduğıumuzda mutlaka google üzerinden araştırmalar yapmakta ve sonuca ulaşmaktayız. Peki böylesine etkili bir reklam ağına sahip Google da Google Ads reklamlarıyla neden daha geniş kitlelere minimum maaliyetlerle ulaşmayalım ?

Google Ads Reklamları Nelerdir?

Google Ads Reklamları reklam verenlerin karşısına 5 farklı modelde çıkmaktadır.

Google Ads Arama Motoru Reklamları (Arama Ağı)

İnternet kullanıcılarının google arama motoru vasıtası ile gerçekleştirdikleri aramalar sonucunda listelenen sonuçlarının ilk dört tanesi ile son üç tanesini Google Ads Arama Ağı Reklamları oluşturur. Sizin işletmenizde bu sonuçlardan bir tanesi olabilir.

Google Ads Alışveriş Reklamları (E-Ticaret)

İnternet kullanıcılarının google arama motorunda gerçekleştirdikleri aramalar sonucunda listelenen sonuçların ilk sırasında E-Ticaret siteleri için özel olarak kurgulanan Google Alışveriş Reklamları gösterilir.

Google Ads Görüntülü Reklamlar (Banner)

Google Ads görüntülü reklamları ile işletmenizi google iş ortağı milyonlarca kişiye ulaştırabilir ve günde milyonlarca kişinin ziyaret ettiği web sitesinde (Mynet, Sabah, Milliyet vb) gibi websitelerde müşterilerinizin karşısına çıkabilirsiniz.

Google Ads Video Reklamları (Youtube)

Youtube dünya da en çok kullanılan ve kullanılırken insanların keyif aldığı en büyük video arama sitesidir. Youtube ta yapılan aramalarda google kadar popüler ve çok fazla kullanılmaktadır. Youtube her yaştan insana hitap etmekte ve günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformu özelliğine sahiptir. Insanlar Youtube üzerinden eğitimlere canlı yayınlara katılmakta ve istedikleri videoya ulaşabilmektedirler. Bu gibi durumlar göz önünde bulundurulduğunda Google Ads Video Reklamları yani Youtube Reklamları çok büyük önem arz etmektedir.

Google Ads Mobil Uygulama Reklamları

Google Ads Mobil Uygulama Reklamları ile mobil uygulamanızını çok daha fazla kullanıcıya ulaştırabilir ve indirmelerini sağlayabilirsiniz. Günümüzde mobil internet kullanımının ne kadar önemli olduğunu ve geniş kitleler tarafından kullanıldığını görmek kaçınılmazdır. E-Ticaret gibi aktif kazanç sağlayan ve toplum ihtiyaçlarını karşılayan sitelerde ki trafiğin %50’den fazlasının mobil internet kullanıcıları oluşturmaktadır. Reklam verenler açısından Google Ads Mobil Uygulama Reklamları çok büyük öneme sahiptir.

Google Ads Reklam Yönetimi

Google Ads Reklamları aktif kullanımın yanında çok büyük getiriler sağlamaktadır. Reklam verenlerin Google reklamları hakkında bilgi sahibi olması veya destek alması her zaman daha iyi sonuçlar elde etmekte fayda sağlamıştır. Bütçenin doğru kullanılması ve dönüşlerin analizi ve raporlanması her işletme tarafından kaçınılmazdır.

Bizler deneyimli Google Ads Uzmanı niteliğinde sizlere bu konuda destek olmak istiyor ve internet reklamcılığı alanında geniş kitlelere ulaşmanızda görevimizi üstlenmek istiyoruz. Google Ads Uzmanı öncelikle sizin için pazar ve rakip araştırmasını gerçekleştirecek ve yaptığı analiz neticesinde avantajlı yönlerinizi ön plana çıkartacak doğru kampanya kurgularını hazırlayacaktır. Reklamlama süreci etkili bir şekilde yapılacak gerekli işlemler gerçekleştirilecektir.

Google Ads Yönetimi ile ilgili bizimle iletişim formun üzerinden veya 0530 543 03 58 telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.