• 05305430358
  • info@mehmetakbulut.net
  • İstanbul, Turkey

Youtube Reklamları

Youtube Reklamları gelişmiş hedefleme seçenekleri ve milyonlarca insanın aktif olarak kullandığı bir platformda yer alması nedeniyle hedeflerinize ulaşmada çok önemli bir rol oynamaktadır.

Milyonlarca Kişi Sizi Bekliyor

Youtube ülkemizde aylık 32 milyon tekil ziyaretçi tarafından ziyaret edilmekte ve kullanılmaktadır. Youtube’u ziyaret eden kullanıcılar aylık ortalama 8,5 saat Youtube’ta vakit geçirmektedir. Bu istatistikler bile Youtube’un dijital pazarlamada ki yerini ve önemini gözler önüne sermektedir.

Youtube’un Satın Alma Üzerinde ki Etkileri

Youtube’ta ürün ve hizmetlerin satışı ve kullanımı ile alakalı videolar insanların karar vermelerinden çok önemli bir rol oynamaktadır. Örnek olarak bir tv ünitesi tanıtımı veya bu ünitenin kurulum videosu insanları satın alma konusunda etkileyebilmekte video sonunda direkt olarak satışlar doğurabilmektedir.

Büyük Bütçelere Gerek Yok

Youtube Reklamları popüler olmasıyla birlikte bütçe olarak avantajlı olmasıyla da öne çıkıyor. Video reklamlarınız belirli bir süre izlenmediğinde inssanlar Reklamı Atla butonuna tıklasa bile ücret ödemezsiniz.

Ölçülebilir Reklamlama

Youtube reklamlarının en önemli özelliklerinden birisi de ölçülebilir olmasıdır. Reklamlarınızın kaç kişiye ulaştığı reklam üzerinden kaç müşteri elde ettiğiniz gibi bilgilere Youtube reklamları aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Bütçe Sınırı Yok

Youtube reklamlarında herhangi bir bütçe sınırlaması yoktur. Sizin bütçenize göre istediğiniz şekilde reklam verilebilmektedir.

Youtube Reklamları ile ilgili bizimle iletişim formun üzerinden veya 0530 543 03 58 telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.