• 05305430358
  • info@mehmetakbulut.net
  • İstanbul, Turkey

Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal Medya Uzmanları olarak profesyonel çözümler sunuyoruz.

Sosyal medya uzmanı, sosyal medya hesaplarının içeriği, reklam yönetimi, sayfaların geliştirilmesi, sayfaların organizasyonu ve entegrasyonundan sorumludur. Dijitalleşen dünyada dijital platformlar üzerinden gerçekleştirilen satışların sosyal medya hesapları üzerinden satışını desteklemekle yükümlüdür. Facebook, Twitter, Instagram vb. platformlarda, işletmenin standartlarına ve stratejilerine yönelik paylaşımları ve girişimleri organize eder. Dijital trendler ve Rakipler takip edilerek sektörel güncelliği ve sayfanın gelişimini organize eder. Sosyal medya uzmanı dijital pazarlamaya yönelik dijital platformlardaki gelişmeleri takip eder ve sayfaları aktif kalmasını sağlar. Sosyal medya uzmanı Sosyal Medya platformlarının yanısıra Google Adwords , Youtube gibi diğer platformlarının işleyişi hakkında bilgi sahibidir.

Sosyal Medya Uzmanı işletmenin dijitalleşmede hedefleri ve faaliyetlerine yönelik Dijital projelerde hedefler doğrultusunda Süreç ve kampanya yönetimi yapar. Mevcut projeleri takip eder ve yenilerini oluşturur. Adobe Illustrator,Adobe Photoshop gibi dijital platformlarda içerik yönetimi konusunda olmazsa olmaz niteliğinde ki programları kullanabilir. Yazılı ve sözel iletişimde Türkçe’yi ve İngilizceyi aktif bir şekilde kullanabilir Kreatif düşünebilen, problemlere karşı çözüm odaklı düşünebilen dijital ve görsel yanı güçlü yenilikçi bir karaktere sahiptir.

Sosyal Medya Uzmanı Olarak Ne Yapıyoruz ?

Sosyal medya uzmanlığı geniş kapsamlı bir hizmettir ve tek başlık altında toparlamak mümkün değildir. Sosyal Medya Uzmanı olarak Temsil ettiğimiz kişi ya da kurumların sosyal medyadaki stratejilerini oluşturuyor, sosyal medya hesaplarında ki faaliyetlerini takip ediyor, geliştiriyor, uyguluyor ve dijital iletişim dilini aktif bir şekilde kullanıyoruz.

Kurumların, işletmelerin, markaların veya kişilerin sosyal platformlarda ki faaliyetlerini oluşturuyor, dinamik bir hale getiriyor ve profesyonel anlamda yönetiyoruz. Sosyal Medya Hesaplarında ki Pazarlama ve Reklam Stratejilerini oluşturup yönetiyoruz. Özel kampanya, çekilişler, organizasyonlar ve anketler hazırlayarak hesabı aktif hale getiriyoruz. Sosyal Medya Hesapları Üzerinden oluşturulan algıyı yönetiyoruz. Sosyal hesaplardaki içerikleri ve görsel tasarımları yönetiyoruz. Marka bilinirliğini artırmaya yönelik çalışmalarda bulunuyoruz. Markanın güncel kalmasını sağlamak için sürekli araştırıyor ve güncel içerikler üretiyoruz.

Bizler siz kendi işlerinizi yürütürken firmanızın hesaplarını Sosyal Medya Uzmanları olarak yönetiyor, iş yükünüzü hafifletiyor ve markanızın değerini yükseltmeye yönelik çalışmalarda bulunuyoruz.

Daha fazla bilgi ve detay için tarafımıza iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.