• 05305430358
  • info@mehmetakbulut.net
  • İstanbul, Turkey

Hakkımda

Merhaba ben Mehmet Akbulut. Dijital dünyaya yolculuğum lise ve sonrasında İstanbul Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve son olarak Atatürk Üniversitesinde akademik eğitimlerimi tamamlarken sahada aktif bir şekilde rol alarak başladı ve devam etti. Dijital dünyada web site, sosyal medya yönetimi ve reklamları akabinde İllüstrasyon ve grafik tasarım her zaman yaptığım işlerin bir parçasıydı. Kendimi bu konularda geliştirdikçe dijital işler üretmek ve kendimi bu yolla ifade etmek benim için gelişen dijital çağa ayak uydurmanın en temel unsurlarından birisiydi.

Dijital Pazarlama hizmetleri kapsamında Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılığı alanında bugüne kadar birbirinden farklı onlarca sektörden firmalarımızın yurt içinde ve yurt dışında profesyonel çözüm ortağı olduk.

Bu noktada hizmet verdiğimiz çözüm ortaklarımıza sosyal medya yönetiminden reklamlamaya ve içerik üretimine, Web site yönetiminden reklamlamasına geniş kapsamda hizmet verdik çalıştığımız süre boyunca her koşulda çözüm ortaklarımızı destekledik.

Tüm dijital stratejilerine birlikte yön verebilir, pazarlama ve iletişim konusunda etkin ingilizce bilgimiz ile geniş kapsamlı olarak hizmet sunabiliriz